Heatit Z-Push 8 tlačítková biela

Kód produktu : 45 125 81
59,00 €  s DPH

49,17 €  bez DPH

Obvykle do 14 dní
HeatIT Z-Push sú batériové ovládače s 2, 4 alebo 8 tlačítkami (vyberte si správnu verziu). Toto ovládanie Vám umožňuje ovládať Z-Wave produkty vo Vašom Smart dome. Môžete cez ne nastaviť priame pridruženia na zariadenia alebo ich používať na aktiváciu rôznych scén.
Množstvo
Na objednávku

 

Platba kartou a na dobierku

 

Pri objednávke nad 150,- eur je preprava ZDARMA!

 

14-dňová lehota na vrátenie tovaru

Heatit Z-Push

Vypínače Heatit Z-Push sú dostupné v dvoch verziách, a to 2 tlačítko a 8 tlačítko. Kvalitatívne sú tieto zariadenia spracované dobre. Tlačítka sú pevné dobre reagujú na dotyk. Zároveň, ako to pri Heatit zariadeniach býva, tieto ovládače vhodné do rámikov systému 55, takže pokiaľ takéto vypínače používate, tieto ovládače môžete veľmi jednoducho pridať do rámika spoločného s ostatnými vypínačmi a tak si zabezpečiť perfektný nerušivý dizajn.

Zo zadnej strany ovládačov nič nevyčnieva, teda je možné ich nelepiť alebo namontovať na stenu aj tam, kde nie je žiadna inštalačná krabička. Vďaka tomu samozrejme môžete svoj rámik systému 55 jednoducho rozšíriť o jedno miesto a ovládač tam zabudovať bez žiadnych úprav. 

Ako je vidieť, na zadnej strane zariadenia sú klasické podložky na uchytenie na bežnú krabičku. Vďaka tomu môžete taktiež použiť ovládače namiesto Vášho klasického vypínača. To znamená, že v krabičke len nainštalujete potrebné Z-Wave moduly, ktoré budú ovládať Vaše osvetlenie/tienenie... a namiesto klasického vypínača na vrch umiestníte tento ovládač. Po správnom nastavení pridružení sa nemusíte ani obávať výpadku riadiacej jednotky, pretože cez pridruženia tieto ovládače fungujú aj bez nej. Takýmto spôsobom viete vyriešiť napríklad celkové ovládanie jednej miestnosti pomocou jedného vypínača, teda prvý pár tlačítok Vám bude zapínať a vypínať svetlo. Druhý pár Vám bude ovládať napríklad LED podsvietenie. Tretí pár použijete na ovládanie žalúzie a posledným párom si môžete napríklad zapínať a vypínať automatizáciu v danej miestnosti (aktivácia scén)

Obrovskou výhodou týchto ovládačov je to, že na každý pár je dostupná skupina pridružení. Ten hlavný rozdiel oproti klasickým ovládačom s pridružením je to, že tu sa jedná o pridruženie, ktoré smeruje na dve tlačítka - ON a OFF. V podstate to znamená, že ak chceme pridružené zariadenie zapnúť, stlačíme paličku, ak vypnúť, stlačíme guľku. Čo je však dôležité je to, že pokiaľ máme na ovládanie pridružení dve tlačítka, pribúda nám aj možnosť použitia podržania tlačítka na ovládanie pridružení. Zjednodušene povedané, pokiaľ stlačíte tlačítka I alebo O, pridružené zariadenie sa zapne alebo vypne. Pokiaľ však podržíte tlačítko I alebo O, pridružené zariadenia, pokiaľ to podporuje, bude meniť intenzitu. Svetlo so stmievačom tak môžete ovládať v plnom rozsahu, teda aj stmievať a rozžiarovať ho. Veľkou výhodou je taktiež možnosť ovládať cez tento typ pridružení žalúzie. Pri stlačení I alebo O pošlete žalúziu hore alebo dole. Pri podržaní I alebo O budete ovládať naklonenie lamiel. 

Samozrejme, tlačítka je možné používať aj na aktiváciu scén. Táto funkcia Vám umožní jednotlivými tlačítkami spúšťať scény. K dispozícií je na každé tlačítko funkcia stlačenia a podržania. To znamená, že napríklad stlačením tlačítka I môžete zasvietiť celú miestnosť a zatiahnuť žalúziu, zapnúť kúrenie... a podržaním tohto tlačítka všetko zhasnúť, vypnúť kúrenie... 

45 125 81

Tabuľka vlastností

Komunikačný protokol
Z-Wave


Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.