Aqara Wireless Remote Switch 2 tlačítková

Kód produktu : WXKG02LM
22,50 €  s DPH

18,75 €  bez DPH

Obvykle do 14 dní
Aqara nástenný ovládač podporuje zigbee protokol a vďaka tomu funguje perfektne v riadiacej jednotke Homey. To Vám umožňuje ovládanie prakticky čohokoľvek, čo v dome máte.
Množstvo
Na objednávku

 

Platba kartou a na dobierku

 

Pri objednávke nad 150,- eur je preprava ZDARMA!

 

14-dňová lehota na vrátenie tovaru

Aqara Wireless Wall Smart Switch

Zigbee nástenný ovládač, ktorý prináša výbornú funkčnosť v krásnom balení. Dizajn je pri tomto vypínači naozaj podarený a Xiaomi tu vsadilo na jednoduchosť. Biela farba, bez rámiku a jemné logo na bočnej strane. Tlačítka sú veľké a príjemne zahnuté.

Vypínač je bezdrôtový a na stenu alebo kdekoľvek inde sa inštaluje pomocou pribalenej obojstrannej pásky. Napájaný je batériou a jej výdrž záleží od toho, ako často vypínač používate.

Pozor: Toto zariadenie nespína pripojené zariadenie. V systéme funguje len ako bezdrôtový vypínač, teda posiela informácie o stlačení do systému.

Tento vypínač je možné použiť so Smart home systémom Xiaomi. Pokiaľ máte riadiacu jednotku Xiaomi, môžete správanie vypínača nastaviť priamo v Aplikácií Xiaomi, alebo v aplikácií Apple HomeKit.

Výhodou však je to, že tento vypínač je priamo podporovaný riadiacou jednotkou Homey čo Vám dáva obrovské možnosti, nakoľko táto riadiaca jednotka podporuje až 50 tisíc zariadení. Kliknutie tohto vypínača tak môžete prepojiť na ovládanie rôzných Z-Wave či Zigbee zariadení, ako je napríklad Philips Hue ale aj nastaviť si, aby sa po stlačení vypínača spustila scéna, napríklad sa môže upraviť svietenie v celej izbe, zvýšiť kúrenie a zapnúť TV. Tých možnosti je naozaj veľa.

WXKG02LM

Tabuľka vlastností

Komunikačný protokol
ZigBee


Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.