Ubiquiti Unifi Video G3 Pro (UVC-G3-PRO)

Kód produktu : UVC-G3-PRO
320,00 €  s DPH

266,67 €  bez DPH

Obvykle do 14 dní
vonkajšia bezpečnostná kamera • Full HD rozlíšenie (1080p) • 3× optický zoom • krytie IP67 • širokouhlý objektív • nahrávanie na miestny disk alebo server UniFi Video s 2TB diskom • možnosť kontinuálneho nahrávania pri detekcii pohybu • správa cez smart zariadenie • mikrofón pre záznam zvuku
Množstvo
Na objednávku

 

Platba kartou a na dobierku

 

Pri objednávke nad 150,- eur je preprava ZDARMA!

 

14-dňová lehota na vrátenie tovaru

Ubiquiti UVC-G3-PRO

V čase narastajúcej zločinnosti je ochrana domova aj firmy nesmierne dôležitá. Majte svoj majetok v bezpečí a strážte ho vo dne aj v noci s vonkajšou bezpečnostnou kamerou Ubiquiti UVC-G3-PRO. Prístroj je vhodný na umiestnenie na fasádu, odkiaľ sleduje priestor so širokým uhlom záberu a zaisťuje tak veľké pokrytie. Podľa vlastných preferencií a potrieb si môžete objektív upraviť, napr. priblížiť trojnásobným optickým zoomom, aby najlepšie vyhovoval konkrétnemu prostrediu.

Za každého počasia

Kamera s krytím IP67 je vhodná do každého počasia. Nerozhádže ju nadmerný prach ani kvapky dažďa či sneh, môžete ju teda nechať vonku 365 dní v roku. Natáča vo dne aj v noci; pri nedostatočnom osvetlení sa aktivuje nočný režim, u ktorého zabezpečuje kvalitu obrazu a detailné zobrazenie infračervené LED osvetlenie. Pri detekcii pohybu začne prístroj automaticky nahrávať, pričom video môžete ukladať na lokálny disk alebo zvoliť nahrávací server UniFi Video s integrovaným diskom a predinštalovaným softvérom.

Správa z rôznych zariadení

Na skutočne dôkladné stráženie aj veľkých objektov (napr. priemyselných stavieb) si zaobstarajte viac kamier a rozmiestnite ich do všetkých svetových strán. Stiahnite si do svojho inteligentného zariadenia aplikáciu UniFi Video a majte vo svojich rukách úplnú kontrolu až nad dvadsiatimi kamerami súčasne. Na prevádzku aplikácie či softvéru nie je potrebný žiadny licenčný poplatok ani predplatné. Počas streamovania videa je prenos šifrovaný, preto nehrozí, že by mohol byť záznam zneužitý treťou stranou.

UVC-G3-PRO

Tabuľka vlastností

Rozmer (š*d*v)
86*86*153 mm
Napajánie
802.3af/802.3at PoE alebo 24V Passive PoE
Konektory
10/100 Ethernet Port
Rozlíšenie
FullHD - 1920 × 1080 px
Zorný uhol
Širokouhlé: 108°(horizontálne), 58°(vertikálne), 125°(diagonálne) / Zoomované: 37°(horizontálne), 20°(vertikálne), 43°(diagonálne)
Snímač
Sony IMX290, 1/2.8"
Šošovka
3X Powered Zoom Lens, 3-9mm, f/1.2 - f/2.1
Mikrofón
Áno
Nočné videnie
Áno
Kompresia videa
H.264
Snímok za sekundu
30 FPS
Využitie
Interiér/Exteriér


Mohlo by vás zaujímať aj

Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.