Ubiquiti Unifi Video G3 Bullet (UVC-G3-BULLET)

Kód produktu : UVC-G3-BULLET
144,00 €  s DPH

120,00 €  bez DPH

Obvykle do 14 dní
bezpečnostná kamera • použitie v interiéri aj exteriéri • Full HD rozlíšenie (1080p) • široký uhol záberu • správa z rôznych zariadení • nočný režim • aplikácia UniFi Video • ukladanie videa na vzdialené aj miestne úložisko • IR osvetlenie • napájanie cez Ethernet
Množstvo
Na objednávku

 

Platba kartou a na dobierku

 

Pri objednávke nad 150,- eur je preprava ZDARMA!

 

14-dňová lehota na vrátenie tovaru

Ubiquiti UVC-G3-BULLET

Flexibilnú kameru Ubiquiti UVC-G3-BULLET môžete podľa vlastných potrieb využiť ako v interiéri, tak aj v exteriéri. Je odolná vplyvom počasia, takže ju možno používať aj za dažďa, vetra alebo silného slnečného žiarenia. Svojím kompaktným a moderným vyhotovením však rovnako dobre zapadne aj do miestností, kde nebude pôsobiť rušivo a nebude na seba zbytočne pútať pozornosť.

Vyberte si z ponuky upevnenia, kameru je možné pripevniť:

  1. na stenu
  2. na strop
  3. postaviť na stôl či poličku.

Full HD rozlíšenie

Prístroj naplno využíva funkcie produktového radu G3. Nechýba mu široký uhol záberu na spoľahlivé pokrytie takmer celej miestnosti či priestoru pred domom, aby nevítaní hostia nemali kadiaľ dovnútra nepozorovane vniknúť. Pri detekcii pohybu začne kamera nahrávať vo vysokom Full HD rozlíšení. Obraz je kvalitný a detailný, bez ťažkostí na ňom rozoznáte tváre i predmety. Navyše sa nemusíte spoliehať iba na denné monitorovanie priestoru. Integrované LED osvetlenie a automatický IR filter zabezpečujú vysokú kvalitu záznamu vo dne aj v noci, a to s automatickou aktualizáciou svetelnosti videa.

Správa z rôznych zariadení

Na skutočne dôkladné stráženie aj veľkých objektov (napr. priemyselných stavieb) si zaobstarajte viac kamier a rozmiestnite ich do všetkých svetových strán. Stiahnite si do svojho inteligentného zariadenia aplikáciu UniFi Video a majte vo svojich rukách úplnú kontrolu až nad dvadsiatimi kamerami súčasne. Na prevádzku aplikácie či softvéru nie je potrebný žiadny licenčný poplatok ani predplatné. Počas streamovania videa je prenos šifrovaný, preto nehrozí, že by mohol byť záznam zneužitý treťou stranou.

UVC-G3-BULLET

Tabuľka vlastností

Rozmer (š*d*v)
75*75*140 mm
Napajánie
802.3af PoE alebo 24V Passive PoE
Konektory
10/100 Ethernet Port
Rozlíšenie
FullHD - 1920 × 1080 px
Zorný uhol
Bez korekcie: 85°(horizontálne), 44,8°(vertikálne), 98,1°(diagonálne) / S korekciou: 72°(horizontálne), 42,9°(vertikálne), 80,4°(diagonálne)
Snímač
1/3" 4-Megapixel HDR Sensor
Šošovka
EFL 3.6 mm, f/1.8
Mikrofón
Áno
Nočné videnie
Áno
Kompresia videa
H.264
Snímok za sekundu
30 FPS
Využitie
Interiér/Exteriér


Mohlo by vás zaujímať aj

Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.