DoorBird D1101V - pod povrh

Kód produktu : DB-D1101V-FM
595,00 €  s DPH

495,83 €  bez DPH

Obvykle do 14 dní
DoorBird  D1101v je nabitý funkciami a je vhodný pre inteligentné domáce použitie.
Množstvo
Na objednávku

 

Platba kartou a na dobierku

 

Pri objednávke nad 150,- eur je preprava ZDARMA!

 

14-dňová lehota na vrátenie tovaru

DoorBird D1101V

je nabitý funkciami a je vhodný pre inteligentné domáce použitie.

Predstavte si, že nie ste doma a vaše deti sa zamkli alebo vám kuriér vezie balíček. S DoorBirdem to už nie je problém. Zakaždým, keď vám zazvoní zvonček, dostanete notifikáciu na váš tablet alebo telefón. Môžete nielen hovoriť s návštevníkom, ale tiež ho v HD kvalite vidieť. Už nikdy nezmeškáte žiadnu návštevu. S DoorBirdom môžete byť na cestách a stále doma, keď zlodej stlačí zvonček, aby si overil, či niekto odpovie.

Videovrátnik DoorBird D1101V

DoorBird je inteligentné riešenie pre vstup do Vášho domu. Jednoducho pripojte svoj videovrátnik k Vášmu smartfonu a porozprávajte sa s návštevníkom - kdekoľvek sa nachádzate. Videovrátnik môže byť použitý ako samostatná jednotka alebo môže byť integrovaný do existujúceho Smart domova. Dokonca aj existujúce klasické inštalácie ako napr. zvonček alebo elektrický zámok  je stále možné použiť a ovládať prostredníctvom aplikácie DoorBird.

Videovrátnik DoorBird D1101V

D1101V je najmenší model zo série produktov DoorBird. Je kompaktný, Wi-Fi a ideálne riešenie pre rodinné domy. D1101V je k dispozícii vo viacerých verziách namontovaných na povrch alebo pod omietku a je skutočným lákadlom pre každú vstupnú zónu. Dva špeciálne navrhnuté uhlové adaptéry umožňujú montáž vstupnej stanice vo zvislom a vodorovnom uhle, čo výrazne zlepšuje detekčný uhol a rozpoznanie pohybu v prípade zložitých montážnych podmienok. DoorBird je inteligentné riešenie pre akýkoľvek vchod do domu. Vďaka jednoduchému pripojeniu k smartfónu môže používateľ hovoriť s návštevníkmi z ľubovoľného miesta.


Vlastnosti a technické parametre

DoorBird D1101V je vybavený nasledujúcimi vlastnosťami:

 • Pripojenie k sieti prostredníctvom WiFi alebo sieťového kábla (PoE)
 • Kamera s vysokým rozlíšením Full HD s rozlíšením 1080 pixelov so snímačom Sony Image
 • Integrovaný modul Bluetooth umožňuje bezkľúčový prístup
 • 4D Pohybový senzor pre vyššiu bezpečnosť, konfigurovateľný pomocou aplikácie DoorBird
 • Smart Home kompatibilný, napr. Control4, Loxone a Crestron
Videovrátnik DoorBird D1101V

Je to samozrejme spojené s kvalitnými reproduktormi a tlačidlom na interakciu medzi vlastníkom domu alebo firmy a návštevníkmi. Používatelia sú upozorňovaní prostredníctvom  push notifikácie alebo spustením relé. To je tiež možné nakonfigurovať podľa toho, o aký pohyb ide. Obrázky návštevníkov sa ukladajú s dátumovou a časovou pečiatkou do histórie bezplatných cloudov a všetky interakcie možno vykonávať prostredníctvom mobilnej aplikácie DoorBird zdarma. Teraz, okrem funkcií interkomu, je toto zariadenie kompatibilné aj s dostupnými inteligentnými domácimi systémami. Je to vďaka rozhraniu Open API, ktoré umožňuje nielen integráciu video sledovania, ale aj kontrolu prístupu. Bird Home Automation to spája s integrovaným modulom Bluetooth. To umožňuje pohodlné zadávanie bez kľúča.

Technické parametre

 • Ethernet PoE 802.3af režim A, 10/100 Base-T
 • WiFi 2,4 GHz b / g / n
 • Typ Active
 • Uhol detekcie 80 ° (H), 50 ° (V)
 • Dosah 1 - 6 m (3,3 - 19,7 ft), závisí od prostredia
 • Rozmery 151,9 x 65 x 32 mm (V x Š x H)
 • Prevádzkové podmienky -25 až +55 ° C /
 • Vlhkosť 10 až 85% relatívnej vlhkosti (Nekondenzujúca)
Videovrátnik DoorBird D1101V
DB-D1101V-FM

Tabuľka vlastností

Komunikačný protokol
WiFi


Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.