Aeotec Nano Shutter

Kód produktu : ZW141
54,00 €  s DPH

45,00 €  bez DPH

Obvykle do 14 dní
Žalúziový modul od spoločnosti Aeotec prináša v pevnom tele a za výhodnú cenu možnosť jednoduchého pridania Vaších roliet do Z-Wave systému a ich následné ovládanie. S podporou Z-Wave Plus sa taktiež postará o zosilnenie Vášho Z-Wave signálu.
Množstvo
Na objednávku

 

Platba kartou a na dobierku

 

Pri objednávke nad 150,- eur je preprava ZDARMA!

 

14-dňová lehota na vrátenie tovaru

Aeotec Nano Shutter

Ovládanie-roliet-a-garníž

Ovládanie roliet a žalúzií v systéme Z-Wave nie je nič zložité. Aeotec, ako výrobca Z-Wave modulov má na to taktiež svoje riešenie a tým je Nano Shutter. Je to jednoduchý spôsob, akým pripojiť vaše elektrické rolety, garniže či markízy do systému Smart Home.

Inštalácia tohto zariadenia je naozaj jednoduchá. Stačí otvoriť vypínač, ktorým ovládate žalúzie a podľa jednoduchej schémy zapojiť tento modul, následne do modulu pripojíte naspäť vypínač, ktorý samozrejme funguje aj naďalej tým klasickým spôsobom. Pridanie modulu Vám však dá okamžite možnosť ovládať dané zariadenie cez riadiacu jednotku Z-Wave a taktiež pridávaie správania žalúzií do rôznych scén.

Screen%20Shot%202018-10-18%20at%2011.00.55.png

Balenie Aeotec Nano Shutter je tak, ako to už pri Aeotec výrobkoch býva, veľmi jednoduché, elegantné a hlavne ekologické. Jednoduchá papierová krabička so základnými údajmi, vnútri krátky manuál a samotný modul.

Samotný modul je dostatočne pevný a vojde Vám do 6cm krabičky pod vypínač (rozmery má 44 x 40 x 20 mm). Jeho konektory sú taktiež pevné a káble je možné poriadne pripevniť. Tento modul, tak ako všetky ostatné moduly z portfólia Nano má oddelený vstup na napätie spínania. To v praxi znamená, že tento modul môžete používať na ovládanie 12V žalúzií, ale aj 24V a 230V. Napájanie je však v tomto prípade potrebné pomocou 230V.

Aeotec má na svojich NANO moduloch taktiež výborne vyriešené pridávanie do Z-Wave systému. Nie je potrebný ten štandardný trojklik. Nano moduly sa pridávajú jednoduchým stlačením tlačítka na prednej strane. Jednoduché riešenie a naozaj funguje. Po pridaní Vám toto tlačítko funguje ako núdzový ovládač žalúzie (jedno tlačenie -dole, ďalšie stlačenie -stop, ďalšie stlačenie -hore) Na prednej strane taktiež nájdete LED diódu, ktorá naozaj pomôže zistiť stav zariadenia.


Použitie:

Tento modul je možné použiť všeobecne na ovládanie motorov. Ide najmä o motory v roletách, žalúziách, ale aj markízach (záleží od typu motora). Keďže dokáže ovládať 24V aj 230V zariadenia, môže byť použitý aj pre riadenie vnútorných roliet, ktoré sú štandardne práve 24V. Práve možnosť ovládať aj 24V aj 230V ho oddeľuje od konkurencie. Modul nemeria spotrebu a tým pádom ju ani nereportuje do riadiacej jednotky.

ZW141

Tabuľka vlastností

Komunikačný protokol
Z-Wave Plus
Napajánie
120-240V


Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.