Vložka do dverí pre Danalock V3
  • Vložka do dverí pre Danalock V3

Lince CPlus Cylinder pre Danalock V3 - rozmer 4030

Kód produktu : DCE34030NID5
65,00 €  s DPH

54,17 €  bez DPH

Obvykle do 14 dní
Dverová vložka Salto špeciálne navrhnutá pre použitie so zámkou Danalock V3. Spĺňa prísne bezpečnostné pravidlá pre ochranu Vášho majetku.
Množstvo
Na objednávku

 

Platba kartou a na dobierku

 

Pri objednávke nad 150,- eur je preprava ZDARMA!

 

14-dňová lehota na vrátenie tovaru

Lince CPlus Cylinder pre Danalock V3

Nový profil CPlus™ pre vysoké zabezpečenie je jednou zo základných vlastností novej vložky do dverí Salto. Táto vložka je špeciálne navrhnutá pre zámky Danalock V3. CPlus ™ obsahuje nový bezpečnostný prvok. Je to práve tá pozdĺžna čiara na strane tohto zámku. Správa sa ako nejaká bezpečnostná poistka pre prípad neoprávneného zaobchádzania so zámkou. Jej úloha je jednoduchá - pokiaľ sa niekto snaží zámku neoprávnene otvoriť iným predmetom ako kľúčom, táto poistka sa zničí a znemožní otvorenie. Vďaka tomu je postarané o to, aby sa nedala zámka otvoriť pomocou bežných nástrojov. Zámka však aj po narušení tejto poistky je možné zámku otvoriť kľúčom.

Dostupný je vo viacerých vyhotoveniach podľa šírky Vaších dverí. Zameranie dverí sa robí tak, ako na tomto obrázku:

Vložka%20do%20dverí%20zameranie.png

To znamená, že potrebujete zameriať len časť od jazýčka smerom k vonkajšej zámke. Táto vzdialenosť je najčastejšie 35-40mm. Podľa toho si vyberáte vložku z našej ponuky. Vnútornú stranu meriať nemusíte, nakoľko tá na zámke je 30mm avšak v balení sú tri prídavné prvky, 2x10mm a 1x5mm, vďaka čomu môžete vnútorný rozmer na každom type predĺžiť z 30mm až na 55mm.

Vďaka tomuto jednoduchému zameraniu si viete objednať ten správny typ. Pre príklad, ak máte vonkajší rozmer 35mm, potrebujete zakúpiť vložku 3530. Prvé dvojčíslo totiž znamená vonkajší rozmer (ten sa mení), druhé vnútorný rozmer (ten si viete nadpojiť dodatočne).

DCE34030NID5


Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.