Aeotec Doorbell 6

Kód produktu : ZW162
64,50 €  s DPH

53,75 €  bez DPH

Obvykle do 14 dní
Aeotec Dorbell 6 umožní používanie Vášho zvončeka nie len na oznamovanie návštev, ale omnoho viac.
Množstvo
Na objednávku

 

Platba kartou a na dobierku

 

Pri objednávke nad 150,- eur je preprava ZDARMA!

 

14-dňová lehota na vrátenie tovaru

Aeotec Doorbell 6

Aeotec Z-Wave domový zvonec

Smart dom = Smart zvonec

Z-Wave mení Váš dom na Smart. Doorbell 6 (Zvonec od Aeotecu) urobí z Vaších vchodových dverí Smart. Od momentu, keď ho zapojíte, už jednoduché stlačenie tlačítka dokáže ďaleko viac, ako len rozozvučiť zvonec.


Viete o návšteve, keď ste doma

Aeotec Doorbell 6 kombinuje 110dB sirénu s 1000 lumenovým svetlom čo znamená, že ak Vám niekto pri dverách zazvoní, okamžite o tom budete vedieť. Navyše, máte možnosť si vybrať až z 15 melódií zvončeka (záleží od riadiacej jednotky).


Viete o návšteve, nech ste kdekoľvek

Samozrejme, o tom, že Vám niekto zvoní pri dverách viete vďaka Doorbell 6 a prepojeniu s riadiacou jednotkou, nech už ste kdekoľvek. Môžete dostať notifikáciu, prípadne môžete spustiť sériu akcií, aby ste ihneď privítali Vašu návštevu.


Bezpečnostné svetlo

Aby ste odlákali neželaných návštevníkov, ktorí môžu skúšať zvoniť na Váš dom aby si overili, či dom nie je prázdny, nastavte si jednoduchú scénu osvetlenia, ktorá rozsvieti svetlo v dome keď zazvoní zvonec.


Z-Wave domový zvonec

Doorbell 6 si nastavíte v priebehu pár minút. Vnútorná siréna ako aj vonkajšie tlačítko majú obrovskú výhodu v tom, že podporujú najvyspelejší bezdrôtový Smart Home protokol Z-Wave Plus, vďaka čomu je ich inštalácia naozaj hračkou.

Navyše, celý systém domového zvončeka môžete rozšíriť až na 3 tlačítka. Takže či Vám niekto zvoní pri vchodových dverách, alebo od brány, vždy o tom budete vedieť.


Vonkajšie tlačítko

Jednoduchý dizaj vonkajšieho tlačítka, ktorého stlačenie okamžite pošle informáciu do vnútornej sirény, ako aj do riadiacej jednotky. Ponúka silný dosah a až 2 ročnú výdrž batérie. Tlačítko pracuje na frekvencií 433MHz, vďaka čomu dosiahne na vnútornú sirénku, aj keď je naozaj ďaleko. Toto tlačítko sa jednoducho inštaluje pomocou obojstrannej pásky alebo pomocou malých skrutiek.

Vnútorná sirénka, ktorá sa ideálne umiestňuje do 90 metrov ad tlačítka, dokáže prijímať informácie až z troch takýchto tlačítok.


Aeotec vyvinul nový štandard zvončekov

Jednoduchý zvonček vypadá, že je jednoduchý na výrobu. Avšak v momente, keď ho chcete vyrobiť bezdrôtový, napájať ho z batérie a zabezpečiť s 3 vrstvami kódovania pre maximálne zabezpečenie, stáva sa niečo tak jednoduché ako zvonček komplexným riešením na výrobu. Aeotec osadil Doorbell 5 so všetkým, čo sa naučil počas svojho vývoja Z-Wave komponentov a prekopal celý postup od dola až hore.


Použite vnútornú jednotku aj ako sirénu

Vnútorná siréna môže byť použitá aj ako klasická siréna. Napríklad, ak Vám začne v dome unikať voda, môžete byť oboznámený hlasným tónom...

ZW162

Tabuľka vlastností

Komunikačný protokol
Z-Wave Plus


Mohlo by vás zaujímať aj

Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.