Netatmo Termostat

Kód produktu : NTH01-EN-EU
176,00 €  s DPH

146,67 €  bez DPH

Obvykle do 14 dní
Inteligentný termostat slúžiaci na kontrolu vykurovania v dome, umiestnenie na kotol, WiFi, kompatibilný s Apple HomeKit, Google Assistant a Amazon Alexa, napájanie: batériami, ovládanie cez aplikáciu na OS Android, Windows a iOS v angličtine
Množstvo
Na objednávku

 

Platba kartou a na dobierku

 

Pri objednávke nad 150,- eur je preprava ZDARMA!

 

14-dňová lehota na vrátenie tovaru

Netatmo Termostat

Netatmo Thermostat ovláda vykurovanie domácnosti na diaľku a znižuje spotrebu energie. Má inteligentný dizajn vytvorený na jeho použitie so smartphonmi a smart zariadeniami. Kdekoľvek a kedykoľvek môžete kontrolovať a upravovať vykurovanie domácnosti z vášho smartphonu, tabletu alebo notebooku.

Termostat sa adaptuje vášmu životu pozorovaním vašich návykov. Vie, kedy začína váš deň, kedy odchádzajú deti do školy, kedy chodíte spať. Sám sa reguluje, aby vytvoril príjemnú teplotu pre vaše aktivity a optimalizoval spotrebu energie. Zabudnite na prebudenie do chladného rána, návrat z dovolenky do studeného bytu a na príchod do chladnej chalupy. Netatmo Thermostat vyhodnotí zvyky členov domácnosti, sleduje ich spánkové návyky a obdobie ich neprítomnosti doma, a následne nastaví optimálnu teplotu.

Pre tých, ktorí nemajú smartphony, je možné nastaviť termostat aj manuálne. Netatmo Thermostat môžete regulovať aj z notebooku, vďaka prehľadnej web app. Užívateľ nemusí nutne vlastniť smartphone a tablet. Vďaka bezplatnej aplikácii "Thermostat by Netatmo" môžete nastaviť teplotu na diaľku, aj keď ste na opačnom konci sveta! Použitím Wi - Fi spojenia sa termostat synchronizuje s aplikáciou a permanentne vysiela najnovšie údaje.

Rozhranie termostatu je jednoduché, intuitívne a efektívne. Termostat je určený pre každého, kto chce znížiť účty za energiu a urobiť niečo dobré pre životné prostredie. Lepšie riadenie vykurovania pomôže ušetriť až 25 % z účtov za energiu. Tým, že termostat pozná údaje o teplote a histórii spotreby energie, môže užívateľ riadiť svoj rozpočet. Termostat umožňuje úsporu energie a zníženie uhlíkovej stopy domácnosti.

Netatmo Thermostat je navrhnutý Philippom Starckom, ktorý mu dodal estetický a elegantný dizajn. S 5 vymeniteľnými farebnými fóliami pre zadnú stranu termostatu je možné zmeniť dojem v priebehu okamihu. Termostat pôsobí jemne, mäkko a originálne. Na E - INK displeji s jeho vynikajúcou kvalitou a minimálnou spotrebou energie, môžete jasne vidieť všetky potrebné informácie. Termostat je široko kompatibilný a nahrádza väčšinu káblových a bezdrôtových termostatov na trhu. Môže byť použitý pre kotly na plyn, tuhé palivo a drevo. Dá sa nainštalovať za menej než 10 minút samotným užívateľom, prípadne odborníkom.

NTH01-EN-EU

Tabuľka vlastností

Komunikačný protokol
WiFi


Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.