Aqara pohybový senzor
  • Aqara pohybový senzor

Aqara Motion Sensor

Kód produktu : AS007CNW01
19,50 €  s DPH

16,25 €  bez DPH

Obvykle do 14 dní
Pohybový senzor Aqara od Xiaomi Vás zaujme na prvý pohľad vďaka svojím minimálnym rozmerom. Podpora riadiacej jednotky Homey je však skutočná čerešnička na torte.
Množstvo
Na objednávku

 

Platba kartou a na dobierku

 

Pri objednávke nad 150,- eur je preprava ZDARMA!

 

14-dňová lehota na vrátenie tovaru

Aqara Motion Sensor

Xiaomi Aqara pohybový senzor Vás prekvapí

Značka Aqara pochádza z dielne Xiaomi, čínskeho výrobcu, ktorý je známy výrobkami s extrémne dobrým pomerom ceny a kvality. Tento pohybový senzor v sebe obsahuje protokol Zigbee, vďaka čomu ho môžete integrovať do Vášho Xiaomi Smart domu, no čo je určite zaujímavejšie, môžete ho použiť v riadiacej jednotke Homey, kde tento senzor následne môžete prepojiť až s 50 000 ďalšími produktami. Práve táto podpora robí zo senzora Aqara ideálny spôsob, ako si automatizovať domácnosť tak, aby vás to nestálo tisíce eur.

Pohybový senzor má dve funkcie - Sleduje pohyb a intenzitu svetla. Obidve tieto hodnoty sú neustále reportované do riadiacej jednotky a môžu byť použité na akúkoľvek automatizáciu. Aj keď je senzor napájany malou CR2450 batériou, výrobca deklaruje výdrž 2 roky.

Pohybový senzor Aqara od Xiaomi Vás zaujme na prvý pohľad vďaka svojím malým rozmerom. Je až neuveriteľné, aký malý dokáže byť Smart Home pohybový senzor ktorý dokáže sledovať pohyb a merať intenzitu svetla.

V balení je spolu so senzorom aj šikovná nožička, ktorá Vám umožní umiestniť senzor na stenu alebo na strop tak, ako Vám to vyhovuje. Nožička sa na senzor pripevňuje obojstrannou páskou, ktorá je už na nožičke nalepená. Senzor sa potom na stenu umiestňuje taktiež len obojstrannou páskou. Vďaka svojej minimálnej hmotnosti (len 18 gramov) je to totiž postačujúce. Senzor následne môže byť na stenu umiestnený presne v takom uhle, aký potrebujete na dokonalé zachytenie pohybu v miestnosti.

Podpora riadiacích jednotiek

Tento senzor je podporovaný riadiacou jednotkou Aqara od Xiaomi.

Podpora Apple HomeKit systému je taktiež možná, v tomto prípade však stále potrebujete mať aj Aqara riadiacu jednotku.

Podpora riadiacej jednotky Homey je však práve to, prečo je tento pohybový senzor naozaj výborným riešením. Jeho cena je nižšia, ako cena iných Z-Wave či Zigbee pohybových senzorov a riadiaca jednotka Homey umožňuje plnú integráciu tohto senzora do automatizáciu. Nepotrebujete tak originálnu riadiacu jednotku Aqara, stačí Vám jednoducho tento senzor pridať do riadiacej jednotky Homey.

AS007CNW01


Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.