Aeotec Merač energie GEN5 (60A
  • Aeotec Merač energie GEN5 (60A
  •  3 svorky)

Aeotec Home Energy Meter Gen5

Kód produktu : ZW095
125,00 €  s DPH

104,17 €  bez DPH

Obvykle do 14 dní
Majte spotrebu energie, vo vašom inteligentnom dome, a svoje účty pod kontrolou vďaka Z-Wave Clamp Power Meter - three clamps
Množstvo
Na objednávku

 

Platba kartou a na dobierku

 

Pri objednávke nad 150,- eur je preprava ZDARMA!

 

14-dňová lehota na vrátenie tovaru

Aeotec Home Energy Meter Gen5

V dnešnej dobe sa na mnoho činností pozerá cez úsporu energie. Každý vie, že ak znížime spotrebu, jednak tým šetríme vlastnú peňaženku, no čo je hlavnejšie, má to priaznivý dopad na našu prírodu. V každom prípadeň, šetriť energiu je možné len vtedy, ak vieme zistiť , kde a ako ju spotrebúvame. Produkt Aeotec Z-Wave Home Energy Meter nám túto možnosť poskytuje.

aeotec-z-wave-home-energy-meter-gen5-packaging.jpg

Toto zariadenie pracuje na Z-Wave Plus protokole, preto je schopné bezdrôtovej komunikácie so Z-Wave riadiacimi jednotkami Fibaro, Homey, Vera, apod. V otázke dosahu komunikácie nám výrobca udáva, podľa nášho názoru vcelku veľkú, vzdialenosť až 130m, samozrejme v závislosti od prostredia, materiálov priečok, atď, čím môže dôjsť k miernemu útlmu signálu.

Považujeme za dôležité poukázať na skutočnosť, že predstavovaný model má síce 3 svorky, ktoré merajú až do 60A na fázu, no to neznamená, že prístroj meria 180A (NEJEDNÁ SA O MATEMATICKÉ VYJADRENIE).

Merač energie od spoločnosti AEOTEC je smart merač, ktorý ovládate. Je schopný zaznamenať spotrebu Vašej domácnosti v reálnom čase s 99% presnosťou a to do hodnoty až 200A.

record-home-electricity-use.jpg

Po nainštalovaní do Vášho rozvádzača Vám bude toto zariadenie odosielať údaje o nameranej celkovej spotrebe elektrickej energie v dome či byte a to priamo do riadiacej jednotky Z-Wave. Do riadiacej jednotky Z-Wave sa údaje z inteligentných svoriek budú zobrazovať vo forme Watov alebo Kilowat-hodín. Vďaka tomu budete poznať spotrebu Vášho domu či bytu, a to v takmer reálnom čase.

hc2_app%20(1).jpg

V balení nájdete:

  • Aeotec merač energie
  • Inteligentné meracie svorky
  • Krátky inštalačný návod
41g12-eITuL.jpg
ZW095


Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.