Fibaro Home Center 2

Kód produktu : FGHC2
500,00 €  s DPH

416,67 €  bez DPH

Najvýkonnejšia Z-Wave centrálna jednotka pre inteligentné domácnosti.
Množstvo
Vypredané


 

Platba kartou a na dobierku

 

Pri objednávke nad 150,- eur je preprava ZDARMA!

 

14-dňová lehota na vrátenie tovaru

FIBARO - Home Center 2

Home Center 2 je mozgom celého FIBARO systému alebo akéhokoľvek systému založeného na systéme Z-Wave. Dizajn zariadenia Home Center 2 bol vyvíjaný a navrhovaný tak, aby sme doň mohli implementovať mnohé jedinečné funkcie, ktoré ešte neboli použité. Home Center 2 mení automatizáciu fungujúcu na Z-Wave a predstavuje skutočnú Domácu inteligenciu.

Technické parametre

Intel Atom 1.6 Ghz procesor

4 GB MLC zálohovací disk

1GB Ram, 2GB SLC Disku

Vďaka svojej efektívnosti, Home Center 2 je oveľa, oveľa rýchlejšie než iné Z-Wave centrá, ktoré sú momentálne k dispozícií. Komunikácia v sieti Z-Wave sa dramatický zlepšila čo má za výsledok okamžitú odozvu na príkazy zaslané užívateľom.

Dramatické zvýšenie bezpečnosti vďaka vhodnému prístupu Fibara k ochrane dát. Každé Home Center 2 má vlastný zálohovací disk, ktorý nesie zálohu systému, jedinečnú pre každé centrum. Tento komponent zabraňuje neautorizovanému prístupu do systému.

 

Veľká pamäť + rýchly procesor = rýchla komunikácia medzi FIBARO systémovými zariadeniami. Hardvérová architektúra použitá v Home Center 2 robí zo Z-Wave automatizácie systém fungujúci rýchlejšie, ako kedykoľvek predtým.

Home Center 2 od Fibara je vyrobené s kvalitného hliníka. Nenájdete na ňom žiadný lacný plast. Home Center 2 nie je však len dobre vyzerajúce zariadenie. Skutočné inovácie nájdete vo vnútri.

Rýchla a jednoduchá inštalácia

Zapoj elektrický kábel do POWER portu a sieťový kábel do LAN portu. Asi po dvoch minútach po zapojení bude Home Center 2 pripravené na prácu. Štandardne zariadenie čaká na IP adresu z Vášho DHCP servera. Ak ste si neni istý, stláčte a podržte RECOVERY tlačítko. Vďaka tomu si Home Center 2 nastaví automatickú statickú IP adresu 192.168.81.1 Na pripojenie do Home Center 2 stačí túto adresu zadať v internetovom prehliadači Vášho PC.

Výborný komfort vďaka panelu zariadení

Veľkou výhodou systému FIBARO sú takzvané panely. Ide o predprípravené funkcie systému, ktoré sú zamerané na tieto oblasti:

- Riadenie kúrenia

- Riadenie chladenia

- Riadenie vlhkosti

- Riadenie zavlažovania

- Riadenie zabezpečenia

Oficiálna stránka produktu:www.fibaro.com

Podpora k produktu: manuals.fibaro.com

FGHC2

Tabuľka vlastností

Komunikačný protokol
Lan
Z-Wave
Rozmer (š*d*v)
225*185*42mm
Procesor
Intel Atom Dual Core (1.6 GHz)
Operačná pamäť
1 GB DDR RAM
Pevný disk
2 GB SLC and 4GB MLC
Konektory
USB
VGA


Mohlo by vás zaujímať aj

chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.